Memleketi Kayseri’ de dünyaya gelmiş olan Medyum İlim Hoca doğumundan bugüne kadar geçirmiş olduğu süre zarfında hep ilmi çalışmalara yön vermiş, kendisini ilme ve insanlara faydalı olma yolunda adamış bir şahsiyettir. Yaşamını her zaman idealleri uğrunda yön vererek geçirmiş olan İlim Hoca birçok zorlukla karşı karşıya kalsa da bu zorlukların üstesinden gelerek hayata sımsıkı bağlanmış, doğuştan gelen ve kendini geliştirerek elde ettiği başarılarla birçok kişiye örnek olmuştur.

Vatan sevdası yüksek derecede olan Medyum İlim Hoca Türkiye’ deki   hizmetleri ile adından söz ettirmeyi başarmış, mütevazi kişiliğiyle vatansever bir şahsiyettir. En başarılı medyum olarak bilinen İlim Hoca herkesin karşılaşabileceği manevi âlemdeki kötü etki bırakan sorunların çözümü için elinden gelen hizmeti aşkla vermektedir. Yurt dışında da hizmetlerine başlayan Medyum İlim, Mesleğinde ciddi bir yükselişle çok çalışarak ilerlemiş yıllarını vermiş biri olarak sahip olduğu tecrübe ve deneyim ile çok farklı alanlarda etkili çalışmalar yapabilmektedir.

 

Medyum İlim Hoca bu başarıları nasıl elde ediyor?

 

Medyum İlim Hoca başarılarını kendine özgüveni ve ilmi bilgisine dayanarak elde ediyor ve kazandığı deneyim, teknikler sayesinde insanlara bu bilgileri aktarıyor.

Medyum İlim Hoca’ nın motivasyon teknikleri

Motivasyon teknikleri arasında hocamız öncelikle kendi iç huzurunu sağlayarak diğer yardım talebinde bulunan bireylere aktarıyor. Sonrasında bu motivasyon tekniklerini en etkili şekilde uygulayarak dertlere derman olma yolunda ilerliyor.

Medyum İlim Hoca özel hayatı ile ilgili bilgi vermemektedir

Kendi özel hayatı ile ilgili bilgileri hem kendisi tarafından tasvip edilmediği hem de gerek görmeyip etik olmayacağını düşündüğü için kendisine ait özel hayatındaki bilgileri asla paylaşmamaktadır.

Medyum İlim Hoca Astroloji konusunda uzmandır!

 

Astrolojide insanlar birçok egosunu tatmin etmek için burç yorumlarında günlük haftalık aylık hatta yıllık yorumlarını dikkate alırlar fakat unuttukları bir şey vardır herkes astrolojiyi tam anlamıyla yorumlayamaz. Fakat İlim hocamız bu konudada uzman olarak hünerini ortaya koyar ve düzgün bir şekilde astrolojiyi kullanarak şifreleme metodlarını ortaya çıkarır.

Medyum İlim Hoca Teknikleriyle Fark Oluşturuyor

İhtiyaçların çıktığı anda Medyum İlim hoca İhtiyaç oluşturma tekniğini kullanarak, aktif kullanma, sosyal ihtiyaçlara dokunma ve tekniğini en özel şekilde aktifleştirme yetisine sahiptir.

Medyum İlim Hoca Ve İnsanları okuma sanatı

Okuma sanatı ile insanların neler düşündüğünü sezebilen ve de karşısındaki insaların nasıl bir davranış sergileyebileceğini çözümleyen bir medyumdur.

Medyum İlim Hoca yaptığı işleri sonucunda…

Her başarılı iş sonucu kendini ödüllendirir, motivasyon aracı olarak cezbedici müzik ve tütsü gibi egzotik materyaller kullanır. Çalışma ortamının uygunluğuna çok dikkat edicidir. Rekabet dünyasındaki olumlu etkilerin kendini her zaman motive edeceğine inanır. Yılların verdiği bilgi birikimine birtakım insanlar tarafından ulaştığından öncelikli olarak yardıma ihtiyacı olan insanlar için kullanarak onları memnun eder.

Medyum İlim Hoca’ nın bildiği taktikler

Kendi bildiği ve uyguladığı tedavi ve çözüm taktikleri sayesinde ona danışan ve yardım talebinde bulunan kişileri motive eder. Bu motivasyon teknikleri ile başarıya kısa zamanda ulaşır ve takdir görür. Davranış taktiklerini de en iyi şekilde kullanan birisidir.

Medyum İlim Hoca’ nın Yanlış gördükleri ve sevmedikleri

Kendi bildiği doğrulardan şaşmayan kesin, kararlı ve azimli olan İlim Hoca  yanlış gördüğü ve de tasvip etmeyeceği şeylerden kaçınır. Yanlış bildiği özellikteki durumlardan da son derece uzak duran bir kişiliğe sahiptir. Asla başkasının emeğine göz dikmez ve kendi gayretleriyle geldiği durumunu geliştirerek insanlara ibretlik sözlerle ders verici öğütlerde bulunur.

Medyum İlim Hoca aktif bir gözlemcidir

En temel davranışları en etkili ve aktif şekilde tanımlayan, garip durumları gözlemleyen,  mimik ve jestlere dikkatlice bakan kıyaslayan bir yapıya sahiptir. Vücut dilini tam anlamıyla çözen bir gözlemci medyumdur.

Medyum İlim Hoca’ nın Teknikleri

Çok kuvvetli bir ikna yetisine sahip olan, insanları en doğru şekilde yönlendiren ve onların neyin yanlış neyin doğru olduğu konusunda bilgilendirici tutum sergileyen ve problem çözmede en gerekli özel teknikleri kullanan biridir. Özellikle yapığı işlerin sonucunu hayal eder ve morali enerjisi zirvedeyken işine ara vererek kendini motive eder. Bir kerede bir işi yapma prensibini benimser. Olumsuz bir durum sezerse hemen işi iptal eder. Nereden geldiğinin ve nereye gideceğinin hep düşüncesindedir. Orta gelir ve üst gelir seviyesindeki çalışma tekniklerini olumlu bir şekilde kullanır.

Ayrıca;

  • Geriye dönüş
  • İç çözümleme
  • Bilinç akışı tekniği
  • Medya çözümleme tekniği
  • Paragraf çözümleme tekniği… Konularında uzmandır.

Medyum İlim Hoca planlı çalışmayı sever

Yaptığı her işte planlı ve programlı çalışır. Geçmişte yaptığı işlerden örnek alır. Değişik felsefi görüşlerle hedefe ulaşma yolunda akılcı yaklaşımlar kullanır. Büyük bir sinerji ile en zor işleri başa alarak çalışmayı seven bir yapısı vardır. Duruşuyla giyimine verdiği önemle insanlara güven verir ve iş yapma şeklini güncelleyerek yenilikler çıkarır. Sağlığını düşünür, beslenme düzenine dikkat eder İnsanların içsel görüşlerine dikkat eder. Dingin motivasyonu yüksek kafa yapılı bir Medyum olarak duygusal enerji konularında insanlara empati ile yaklaşır. Olumlu düşünme yetisi ile yapamayacağı şeylerde yapabileceklerinin önüne geçmesine izin vermez. Merak uyandırıcı şekilde insanlara gizemli tavırlar sunar ve işini layıkıyla bitirir. Kullandığı felsefeler arasında Feng Shui oldukça dikkat çeker. Yeri geldimi bazı şeylerden vazgeçebilen bir kimliğe sahip olması özellikleri arasındadır.

Medyum İlim Hoca büyük bir araştırmacıdır

Araştırmacı yapısıyla bugünlere kadar gelmiş olan Medyum ilim Hoca 15 yıldır üzerinde çalıştığı projesini tamamlamıştır. Hz. Ali döneminden gelen gerçek ama kayıp olan Havas kitabını çözme çalışmalarını halen yürütmekte olup başarılı çalışma metodlarını büyük bir özveriyle sürdürerek faydalı olmaya devam etmektedir. Ve Ömrü yettiğince devam edecektir.

MEDYUM İLİM HOCA