Gizlilik Koşulları

Medyum İlim Hoca

Medyumilimhoca.net ziyaretçilerinin gizlilik koşulları nı koruyan ve buna saygılı olmayı ilke edinmiş bir sitedir.

Ziyaretçilerimiz bize gerçek kimliklerini belirtmeksizin veya belirlenebilir bir bilgi bırakmadan sitemizin tüm hizmetlerinden yararlanabilmektedir.

Medyumilimhoca.net e verdiğiniz yada vereceğiniz bilgiler hiçbir zaman üçüncü şahıslara verilmemektedir.

Sitemizdeki sistemlere e-posta adresinizi ve bazı kişisel bilgilerinizi belirterek kaydolduğunuz taktirde, bu bilgiler bir veri tabanına kaydedilmektedir.

Bu veri tabanında kayıtlı olan kişisel bilgileriniz ve e-posta adresiniz kesinlikle başka kuruluşlara dağıtılmaz ve e-posta yolu ile pazarlama için kullanılmaz.

Sistemlerimize üye olduğunuz taktirde sizin onayladığınız bilgilerin dışındaki bilgiler kesinlikle diğer üyelere açılmamaktadır. Ancak Medyumilimhoca.net bu bilgileri ziyaretçilerine daha iyi ve etkin hizmet vermek amacıyla kendi bünyesinde kullanabilir.
Üyelerimiz dilediği zaman sistemden kayıtlarını kendileri silebilir. Herhangi bir şekilde kaydı silinen üyenin veri tabanlarımızda saklanan tüm bilgileri de silinir.

Medyum İlim Hoca

Medyum İlim Hoca’nın Çalışma Prensipleri

Medyum İlim Hoca çalışma prensipleri sayesinde başarılı bir istikrar yakalamış ve sonuç odaklı işlemlere imza atmıştır.

Devamını Oku
Medyum İlim Hoca

En İyi Medyum Hizmeti – Medyum İlim Hoca

SİTEMİZDEKİ YAYINLAMIŞ OLDUĞUMUZ MÜŞTERİLERİMİZİN İZNİ DOĞRULTUSUNDA BAŞARI SAĞLADIĞIMIZ WHATSAPP YAZIŞMALARINI KENDİLERİNDEN ALDIĞIMIZ MÜSAADELER DOĞRULTUSUNDA YAYINLAMAKTAYIZ.

Devamını Oku
Medyum İlim Hoca

ZONGULDAK MEDYUM

Türkiye ve Dünya’nın tanıdığı en başarılı medyum olarak bilinen Medyum İlim Hoca, ZONGULDAK ve ilçelerinde medyumluk hizmetini garantili şekilde vermektedir.

Devamını Oku